Kompleksowo organizujemy konferencje, kongresy,
eventy i wyjazdy incentive dla firm

eventy online, wirtualne konferencje, wydarzenia w sieci, konferencje naukowe online, profesjonalna obsługa podróży służbowych, rezerwacja hoteli, rezerwacja biletów lotniczych, rezerwacja biletów kolejowych, ubezpieczenia podróży służbowych

Kreatywność i zaangażowanie

EVENTY DLA FIRMEventy integracyjne dla firm — nowoczesne rozwiązania

Eventy od zawsze stanowiły podstawę biznesu. Wymiana doświadczeń, nawiązywanie znajomości, przepływ nowych pomysłów, koncepcji i inicjatyw – to tylko niektóre z korzyści płynących z konferencji i spotkań odbywających się w kręgu osób zainteresowanych daną dziedziną. O ile jednak sama idea eventów pozostaje czymś stałym, o tyle ich formuła ewoluuje, ponieważ przedsiębiorcy dostrzegają korzyści z organizacji wydarzeń bardziej nakierowanych na doznania i zaangażowanie uczestników. Jest to kierunek zmian szczególnie widoczny w szkoleniach i warsztatach, mających scalić zespół i zbudować silną więź między jego członkami. Nie oznacza to jednak, że tradycyjne formy eventów w postaci konferencji, bankietów czy spotkań biznesowych odchodzą do lamusa. Wręcz przeciwnie, nadal pozostają bardzo ważną częścią prowadzenia interesów.

Dzięki długoletniej obecności na rynku M.I.C.E (Meetings – Incentives – Conferences – Events) widzimy rosnącą potrzebę interakcji z ludźmi, a także zwiększone zainteresowanie organizacją spotkań firmowych na wysokim poziomie. Ten trend dostrzegalny jest niezależnie od wielkości firm zgłaszających się do nas. Z rozmów z klientami wiemy, jak ważne w skutecznym osiąganiu celów biznesowych jest budowanie poczucia wspólnoty wśród pracowników na bazie doświadczeń mających na celu spojenie grupy.

Team building, czyli korzyści dla Twojego biznesu

Z relacji osób korzystając z naszych usług wynika, że dobrze zorganizowany event przekłada się m.in. na lepsze zrozumienie pracy poszczególnych działów, a co za tym idzie poprawę relacji pracowniczych, owocującą usprawnieniem komunikacji. W efekcie przedsiębiorcy odnotowują wzrost wydajności personelu, co bezpośrednio przekłada się na efektywność działań. Formy integracji firmy, które skupiają się na takich aspektach jak Team buliding, wymagają odpowiedniego poziomu organizacji i rozumienia potrzeb grupy.

Nie dziwią nas zatem wysokie wymagania stawiane w trakcie organizacji wybranego eventu. Budowanie zespołu nie jest możliwe bez znalezienia się w odpowiednich okolicznościach. W tym kontekście niezmiernie satysfakcjonują nas dobre słowa i pozytywne opinie, jakie otrzymujemy po odbyciu się danego wydarzenia — wiemy, że te działania przekładają się na realne korzyści dla biznesu.

Właściwa forma eventu firmowego

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią formę eventu do potrzeb klienta. Znajomość najnowszych trendów w połączeniu z profesjonalizmem naszych pracowników sprawia, że każdy, kto się do nas zgłosi, otrzyma nie tylko wsparcie i pomoc w realizacji planowanego przez siebie wydarzenia, ale również pewność, że nasza oferta będzie do niego indywidualnie dopasowana.

Wspólnie zaplanujemy seminarium, kongres, konferencję czy szkolenie lub warsztaty (w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej), zaczynając od wyboru miejsca i daty a na doborze cateringu skończywszy. Sprawnie pomagamy w szeregu pośrednich spraw związanych z organizowanym wydarzeniem, takich jak przyjmowanie zgłoszeń i rejestracja uczestników, prowadzenie sekretariatu konferencji, wraz z budową i obsługą strony www eventu. Koordynujemy rezerwację i obsługę sal konferencyjnych wraz z ich techniczną obsługą (w tym nagłośnienie, oświetlenie i przerwy kawowe) czy rezerwację biletów lotniczych oraz hoteli dla wykładowców i uczestników.

Zajmujemy się także organizacją stoisk wystawowych oraz nagrywaniem i transmisją online wydarzenia. Jesteśmy w stanie sprostać tak specyficznym wymaganiom, jak np. potrzeba zapewnienia tłumaczenia symultanicznego. Nie jest dla nas problemem zabezpieczenie wydarzenie również od strony graficznej, począwszy od zaprojektowania grafik i animacji po przygotowanie scenografii i prezentacji wraz z drukiem materiałów konferencyjnych.

Skorzystaj z usług profesjonalistów w organizacji wydarzeń

Doskonale wiemy, jak ważne jest zarządzanie kosztami, dlatego każdy nasz klient może liczyć na nasze doradztwo w tym zakresie oraz pomoc w kontroli budżetu. Zajmujemy się także rozliczeniem uczestników i wykładowców, łącznie z fakturowaniem. Nie będzie dla nas problemem również wystawieniem odpowiednich certyfikatów uczestnictwa.
Kompleksowo organizujemy konferencje, eventy dla firm oraz podróże służbowe


Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.
W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, sprzedaż biletów kolejowych oraz autobusowych i promowych.
Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA,
sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników.
Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events.
Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze.
Zapraszamy.
Zapytaj o ofertę