BAZA WIEDZY


11

kwietnia
2024

Jak urozmaicić szkolenie i zwiększyć zaangażowanie uczestników?

Chcesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników, ale nie wiesz, od czego zacząć? Organizacja takiego eventu może przynieść wiele korzyści dla Twojej firmy, od zwiększenia efektywności po integrację zespołu. W niniejszym artykule podpowiemy, jak krok po kroku zorganizować szkolenie.

Czytaj dalej

17

marca
2024

Organizacja konferencji - co warto wiedzieć?

Konferencje stanowią istotny element dla różnych sektorów – od nauki, przez biznes, aż po technologię. Stanowią one platformę do wymiany pomysłów, prezentacji badań, nawiązywania kontaktów i uczenia się od ekspertów w danej dziedzinie. Ale jak zorganizować konferencję? Czy jest jakiś konkretny schemat, który można zastosować, aby zapewnić jej powodzenie? Niniejszy artykuł ma na celu rozwianie wszelkich wątpliwości na ten temat. Przedstawia kluczowe etapy, od określenia celu i publiczności konferencji, przez planowanie budżetu i programu, aż po samo zarządzanie dniem konferencji i ewaluację po jej zakończeniu. Czytając go, dowiesz się, jak skutecznie zorganizować konferencję, aby stała się cennym wydarzeniem dla wszystkich jej uczestników.

Czytaj dalej

11

lutego
2024

Planowanie konferencji i eventów – jaki jest klucz do sukcesu?

Jaki jest klucz do osiągnięcia sukcesu w organizacji konferencji i eventu? Czy chodzi o idealne miejsce, skrupulatne planowanie, czy może o znakomitą promocję? Chociaż wszystkie te elementy są ważne, to rzeczywiste tajemnice sukcesu leżą w zrozumieniu samej natury konferencji i eventów, umiejętności ich organizacji i umiejętności wykorzystania kluczowych czynników sukcesu. W tym artykule przybliżymy, czym są konferencje i eventy, jak przebiega ich organizacja i jakie elementy wpływają na ich powodzenie.

Czytaj dalej
Kompleksowo organizujemy konferencje, eventy dla firm oraz podróże służbowe


Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm.
W tym rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, sprzedaż biletów kolejowych oraz autobusowych i promowych.
Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA,
sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych zarówno IATA jak i tanich przewoźników.
Rezerwujemy hotele w Polsce oraz za granicą. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events.
Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze.
Zapraszamy.
Zapytaj o ofertę