blog

Konferencja skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Konferencja transmitowana online dla zarejestrowanych uczestników. Konferencja poświęcona analizie aktualnych doniesień dotyczących COVID-19, w tym wpływu SARS-CoV-2 na inne choroby zakaźne i przewlekłe. Dzisiejsze czasy to wyzwanie, ale przede wszystkim ważna lekcja na przyszłość.
W Konferencji wzięło udział wielu znanych specjalistów. Wydarzenie online, mimo niecodziennej sytuacji, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, w konferencji wzięło udział 380 uczestników.


Konferencja dla lekarzy. Konferencja online.
Termin : 27-28.11.2020

Patronat naukowy:
Prof. zw. dr hab. n. med. Iwona Mozer-Lisewska
Prof. zw. dr hab. n. med. Arleta Kowala-Piaskowska

Katedra i Klinika Chorób Zakaźnych, Hepatologii i Nabytych Niedoborów Odporności Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu


Zaproszenie


Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Mamy bardzo trudne czasy. Sytuacja epidemiologiczna, zarówno w naszym kraju i na całym świecie, związana z rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2 budzi ogromny strach, ale przede wszystkim skłania nas, lekarzy do działania w pełnej mobilizacji, w trosce o zdrowie i życie naszego społeczeństwa. Serdecznie zapraszamy do udziału w XI POZNAŃSKICH SPOTKANIACH INFEKCJOLOGICZNYCH.

Konferencja odbędzie się w dniach 27 - 28 listopada. W tym roku, dbając o nasze bezpieczeństwo, spotkamy się wirtualnie.

Naszą intencją jest podzielenie się z Państwem aktualną wiedzą dotyczącą COVID-19, w tym wpływem SARS-CoV-2 na inne choroby zakaźne i przewlekłe. Obecna sytuacja to szczególne wyzwanie, ale przede wszystkim ważna lekcja na przyszłość. Spotkajmy się w listopadzie, aby wspólnie wysłuchać wystąpień znamienitych specjalistów chorób zakaźnych oraz doświadczonych lekarzy pozostałych specjalności, którzy w dobie pandemii wytrwale leczą swoich pacjentów.

Wszystkie szczegóły będą zamieszczane na dedykowanej wirtualnej platformie dostępnej pod adresem www.p-si.com.pl. Zapraszamy i zachęcamy do rejestracji oraz aktywnego uczestnictwa poprzez zadawanie pytań podczas transmisji online.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków z budżetu Miasta Poznania. Wierzymy, że wspólnie możemy więcej. Życzymy zdrowia i zapraszamy na XI POZNAŃSKIE SPOTKANIA INFEKCJOLOGICZNE.

Prof. zw. dr hab. n. med. Iwona Mozer-Lisewska
Prof. zw. dr hab. n. med. Arleta Kowala-Piaskowska

Więcej na stronie p-si.com.pl.