kompleksowa obsługa podróży

Polish Travel Quo Vadis Ubezpieczenia turystyczne

ochrona zdrowia podczas podróży służbowych i prywatnych

Ochrona zdrowia podczas wyjazdów

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę Singal Iduna. Oferujemy standardowe pakiety ubezpieczeniowe, dodatkowe zwyżki związane z pracą, chorobami przewlekłymi, ubezpieczeniem sprzętu, uprawianiem sportów, czy rezygnacji z imprez turystycznych.

Jako Agent ubezpieczeniowy gwarantujemy kompleksową ochronę dla wyjeżdżających za granicę w celach służbowych, turystycznych, szkoleniowych i wakacyjnych.

 

 

Warianty ubezpieczeń

W naszej ofercie skorzystasz z różnych wariantów ubezpieczeń. Od ekonomicznego po prestiżowy lub kalkulowany indywidualnie, w zależności od kierunku podróży.

Pakiet ekonomiczny zawiera tylko podstawowe składniki, czyli koszty leczenia i assistance oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i zniszczenia lub utraty bagażu. Pakiet komfortowy dodatkowo zawiera ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W opcji prestiżowej zwiększono wartości odszkodowań. Kiedy kalkulowany jest pakiet indywidualny, każdy podróżujący ma możliwość wyboru dodatkowych zakresów ubezpieczeń, w skład których wchodzą: sporty wysokiego ryzyka, wyczynowe uprawianie sportu, sporty ekstremalne, sporty zimowe, praca fizyczna, zaostrzenie chorób przewlekłych.

 

Dane Kontaktowe

Polish Travel Quo Vadis

Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.

00-138 Warszawa, Ptasia 2

Biuro Obslugi Klienta czynne:

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00

 • Biuro Zarządu

  Telefon: +48 22 3228585

 • Rezerwacja hoteli

  Telefon: +48 22 3228500

 • Bilety Lotnicze

  Telefon: +48 22 3228595

 • Bilety Kolejowe

  Telefon: +48 22 3228589

 • Eventy

  Telefon: +48 22 3228537

 • Wycieczki

  Telefon: +48 22 3228513

 • Klienci Korporacyjni

  Telefon: +48 22 3228523

 • Współpraca z hotelami

  Telefon: +48 22 3228583

 • Dział finansowy

  Telefon: +48 22 3228562

 • Wsparcie techniczne

  Telefon: +48 22 3228571

Szukasz biura turystyki biznesowej? Skontaktuj się z nami

kompleksowa obsługa podróży

 

 

Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, usługi wizowe oraz kompleksową obsługę firm. Oferujemy usługi business travel oraz kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie podróży służbowych. Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, agencją IATA, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA, sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich przewoźników zarówno IATA jak i tanich przewoźników. Oferujemy wyszukiwarkę biletów lotniczych, tanie loty, promocje i okazje cenowe na bilety lotnicze, bilety lotnicze lot, bilety lotnicze innych przewoźników. Rezerwujemy hotele w Warszawie, hotele w Polsce a także hotele za granicą. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach, apartamentach, rezerwujemy pokoje w mieszkaniach i apartamentach. Oferujemy wyszukiwarkę hoteli, wyszukiwarkę noclegów. Bilety kolejowe, pośrednictwo wizowe, ubezpieczenia podróży. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze. Zapraszamy.

 

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu  prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Podanie wymienionych w  formularzu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, szczegółowe informacje zostały zawarte w Polityce prywatności.