Polish Travel Quo Vadis Konferencje OnLine Eventy Hybrydowe

kompleksowa obsługa eventów ONLINE, konferencje naukowe online, webinar online, transmisja online, prezentacja online, transmisja na żywo

#Go Online Konferencje online, eventy online, wydarzenia hybrydowe, transmisje online

Przy organizacji i obsłudze imprez  online korzystamy z blisko 30-letniego doświadczenia, które łączymy z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Oferujemy orgnizację wszelkiego rodzaju wydarzeń online, w tym eventy hybrydowe, konferencje naukowe online, spotkania online, webinary i warsztaty online.
 
Dodatkowo gwarantujemy profesjonalną organizację wydarzenia począwszy od kreacji, wyboru formy wydarzenia, wyboru platformy do transmisji online, a także przygotowanie strony www wydarzenia z oknem transmisji, kreację grafik 2D, 3D, plansz transmisyjnych, animacji oraz prezentacji powerpoint dla wykładowców.
 
 

 

Event Online, Konferencja Hybrydowa, czy Webinar?

Mamy świadomość, że czasami trudno jest podjąć decyzję odnośnie formy wydarzenia. Z przyjemnością pomożemy w wyborze i przedstawimy zalety i wady poszczególnych rozwiazań.
 
Studio online, green screen, studio mobilne, spotkanie hybrydowe w hotelu? Jeśli nie wiecie Państwo, która z dostępnych opcji jest najlepszym rozwiązaniem, pomożemy dokonać wyboru. Zrealizujesz z nami także wywiady, debaty, warsztaty online.  Zapraszamy do kontaktu.
 

 

Scenografia 3D, animacja, grafika 2D, grafika 3D, oprawa audiowizualna, konferansjer.

Pamiętajcie, że oprawa audiowizualna spotkania online jest jedną z ważniejszych kwestii, która decyduje o sukcesie wydarzenia. Możemy połączyć znany nam dotychczas wymiar eventów ze światem wirtualnym i osiągnąć efekt wow! Wszystko dzięki połączeniu doświadczenia oraz najnowszych rozwiązań świata online.
 
 

 

Dane Kontaktowe

Polish Travel Quo Vadis

Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.

00-138 Warszawa, Ptasia 2

Biuro Obslugi Klienta czynne:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00
 • Biuro Zarządu

  Telefon: +48 22 3228585

 • Rezerwacja hoteli

  Telefon: +48 22 3228500

 • Bilety Lotnicze

  Telefon: +48 22 3228595

 • Bilety Kolejowe

  Telefon: +48 22 3228589

 • Eventy

  Telefon: +48 22 3228538

 • Wycieczki

  Telefon: +48 22 3228513

 • Klienci Korporacyjni

  Telefon: +48 22 3228523

 • Współpraca z hotelami

  Telefon: +48 22 3228583

 • Dział finansowy

  Telefon: +48 22 3228562

 • Wsparcie techniczne

  Telefon: +48 22 3228571

Konferencje Online - Eventy Hybrydowe! Skontaktuj się z nami

kompleksowa obsługa podróży

Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, usługi wizowe oraz kompleksową obsługę firm. #GoOnline, oferujemy kompleksową organizację wydarzeń w sieci, oferujemy: eventy hybrydowe, konferencje online, konferencje naukowe online, eventy online, spotkania online, przygotowanie  dedykowanej strony www wydarzenia, landing page, transmisja online, materiały graficzne 2D, materiały graficzne 3D, animacja, scenografia, profesjonalne prezentacje. Oferujemy usługi business travel oraz kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie podróży służbowych. Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, agencją IATA, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA, sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich przewoźników zarówno IATA jak i tanich przewoźników. Oferujemy wyszukiwarkę biletów lotniczych, tanie loty, promocje i okazje cenowe na bilety lotnicze, bilety lotnicze lot, bilety lotnicze innych przewoźników. Rezerwujemy hotele w Warszawie, hotele w Polsce a także hotele za granicą. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach, apartamentach, rezerwujemy pokoje w mieszkaniach i apartamentach. Oferujemy wyszukiwarkę hoteli, wyszukiwarkę noclegów. Bilety kolejowe, pośrednictwo wizowe, ubezpieczenia podróży. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze. Zapraszamy.

 

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu  prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Podanie wymienionych w  formularzu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, szczegółowe informacje zostały zawarte w Polityce prywatności.