kompleksowa obsługa podróży

Grafika i usługi IT dla Biznesu

Identyfikacja wizualna, Materiały drukowane, Materiały do internetu, Strony www, Animacje, Grafika 2D, Grafika 3D, Scenografia 3D, oprawa audiowizualna

Projekty graficzne, grafika dla biznesu, identyfikacja audiowizualna.

wyKreujemy dla Ciebie każdy projekt graficzny, dbając o jakość, szczegóły i wykonanie.
 
Jeśli myślisz o nowym logotypie, potrzebujesz grafiki lub scenografii do wydarzenia online lub po prostu potrzebujesz nowej wizytówki, profesjonalnej prezentacji pptx, chcesz stworzyć katalog produktów albo ulotkę, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 
 
W naszej ofercie znajdziesz materiały reklamowe, grafiki 3D, animacje, inografiki, banery reklamowe, standy i wiele innych.
 
 

 

Strony www, web dewelopment, landing page wydarzenia online

Przygotujemy dla Was rozwiązania zgodnie z najnowszymi trendami. Strona wydarzenia, osadzenie streamu, rejestracja uczestników, płatności online, rezerwacja nocelgów, to tylko niektóre z możliwych opcji.
 
Powiedz nam o czym myślisz, a my znajdziemy równowagę między designem, funkcjonalnością i założeniami biznesowymi. 
 

 

 

 

Animacja i scenografia do eventów online

 
W oparciu o formę wydarzenia, jego charakter oraz grupę docelową przygotujemy dla Was projekt dedykowanej scenografii oraz animacji.
 
Biorąc po uwagę fakt, że każde wydarzenie potrzebuje unikatowej oprawy zadbamy też o elementy interaktywne, które wyemitujem podczas konferencji online, między innymi intro oraz outro, animowane podpisy, belki z nazwiskami prelegentów, muzyczne przerywniki. Dzięki takim rozwiązaniom Twoj Widz będzie uczestniczył w ciekawym przedsięwzięciu.
 
 
 

 

Dane Kontaktowe

Ptasia 2, 00-138 Warszawa

Biuro Obsługi Klienta czynne:

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

 

 • Eventy i Konferencje OnLine

  Telefon: +48 22 3228558

 • Business Travel

  Telefon: +48 22 3228500

 • Bilety Lotnicze

  Telefon: +48 22 3228595

 • Klienci Korporacyjni

  Telefon: +48 22 3228523

 • Projektowanie stron www

  Telefon: +48 22 3228571

 • Projektowanie graficzne

  Telefon: +48 22 3228558

 • Współpraca z hotelami

  Telefon: +48 22 3228583

 • Dział finansowy

  Telefon: +48 22 3228562

Konferencje Online - Eventy Hybrydowe! Skontaktuj się z nami

kompleksowa obsługa podróży

 

 

Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, usługi wizowe oraz kompleksową obsługę firm. Oferujemy usługi business travel oraz kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie podróży służbowych. Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, agencją IATA, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA, sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich przewoźników zarówno IATA jak i tanich przewoźników. Oferujemy wyszukiwarkę biletów lotniczych, tanie loty, promocje i okazje cenowe na bilety lotnicze, bilety lotnicze lot, bilety lotnicze innych przewoźników. Rezerwujemy hotele w Warszawie, hotele w Polsce a także hotele za granicą. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach, apartamentach, rezerwujemy pokoje w mieszkaniach i apartamentach. Oferujemy wyszukiwarkę hoteli, wyszukiwarkę noclegów. Bilety kolejowe, pośrednictwo wizowe, ubezpieczenia podróży. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze. Zapraszamy.

 

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu  prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Podanie wymienionych w  formularzu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, szczegółowe informacje zostały zawarte w Polityce prywatności.