kompleksowa obsługa podróży

Rezerwacja hoteli

rezerwacje online, stawki korporacyjne, pomoc konsultanta

Hotele dla firm

W ramach rezerwacji miejsc noclegowych oferujemy zaawansowaną wyszukiwarkę, która została zintegrowana z najważniejszymi systemami rezerwacyjnymi. Dzięki temu zapewniamy dostęp do najniższych, niepublikowanych stawek cenowych i allotmentów miejsc w ponad 220 000 obiektach na całym świecie.

Dzięki współpracy z biurem podróży Polish Travel Quo Vadis zyskasz możliwość podróżowania z Voucherem hotelowym bez konieczności przedpłat lub gwarantowania płatności kartą kredytową. Dodatkowo, w zależności od oferty, bezkosztową anulację nawet do godz. 18.00 w dniu przyjazdu do hotelu, a także dodatkowe korzyści.

 

 

Centrum rezerwacji hoteli

W naszej ofercie można znaleźć zarówno Hotele biznesowe idealne dla podróży służbowych, hotele na konferencje oraz hotele na wyjazdy turystyczne. Biorąc pod uwagę fakt, iż poza ofertą własnego systemu rezerwacyjnego, współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami, możemy Państwu zagwarantować globalny zasięg oraz różnorodność ofert. Niezależnie od dostępności oferty hoteli online, Polish Travel Quo Vadis umożliwia  wprowadzenie do posiadanych systemów rezerwacji, indywidualnych stawek korporacyjnych, uprzednio wynegocjowanych przez Klienta.  Dzięki takiemu rozwiązaniu, osoba rezerwujaca nocleg może w łatwy sposób zdecydować, która z ofert jest korzystniejsza cenowo i dokonać rezerwacji noclegu.
 

 

Hotele.eu system rezerwacji miejsc noclegowych online

Hotele.eu to polski system rezerwacji hoteli online, który powstał jako kontynuacja  działających w XX wieku i prawdopodobnie pierwszego polskiego systemu rezerwacji online, funkcjonującego pod nazwą odkryjpolske.pl.

Portal charakteryzuje przyjemny i intuicyjny interfejs użytkownika, bezpieczne płatności on-line (karty kredytowe, płatnicze i przelewy internetowe) oraz bogata oferta zawierająca ponad 220 000 obiektów hotelowych.

Liczne filtry pozwalają na szybkie dostosowanie wyników wyszukiwania do potrzeb użytkownika, oferty filtrować można między innymi  po standardzie obiektu, lokalizacji, usługach  towarzyszących, czy ofertach, które podlegają bezkosztowej anulacji w dniu przyjazdu. Dodatkowo piktogramami oznaczono najbardziej istotne informacje o obiektach, takie jak parking, internet, wi-fi, klimatyzacja, sale konferencyjne, czy też usługi typu Spa.

Założenie konta na portalu zajmuje mniej niż 1 minutę, a zalogowanym użytkownikom gwarantuje dostęp do niepublikowanych taryf specjalnych, licznych promocji i zniżek, historii rezerwacji, płatności i faktur online. Skrócony został czas dokonania rezerwacji, gdyż wystarczy raz uzupełnić dane Klienta, a system będzie podpowiadać dane przy każdej kolejnej rezerwacji. Klientom korporacyjnym, bez żadnych dodatkowych opłat, oferowana jest personalizacja oferty, możliwość implementacji stawek korporacyjnych, obsługa programów lojalnościowych,  odroczona płatność, uproszona forma rozliczeń, raportowanie z rozbiciem na „miejsce powstawania kosztów” i inne indywidualne wymagania, dedykowani opiekunowie oraz bezpłatna, pomoc 24/7 w nagłych przypadkach.

Dane Kontaktowe

Polish Travel Quo Vadis

Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.

00-138 Warszawa, Ptasia 2

Biuro Obslugi Klienta czynne:

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00

 • Biuro Zarządu

  Telefon: +48 22 3228585

 • Rezerwacja hoteli

  Telefon: +48 22 3228500

 • Bilety Lotnicze

  Telefon: +48 22 3228595

 • Bilety Kolejowe

  Telefon: +48 22 3228589

 • Eventy

  Telefon: +48 22 3228538

 • Wycieczki

  Telefon: +48 22 3228513

 • Klienci Korporacyjni

  Telefon: +48 22 3228523

 • Współpraca z hotelami

  Telefon: +48 22 3228583

 • Dział finansowy

  Telefon: +48 22 3228562

 • Wsparcie techniczne

  Telefon: +48 22 3228571

Konferencje Online - Eventy Hybrydowe! Skontaktuj się z nami

kompleksowa obsługa podróży

 

 

Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, usługi wizowe oraz kompleksową obsługę firm. Oferujemy usługi business travel oraz kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie podróży służbowych. Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, agencją IATA, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA, sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich przewoźników zarówno IATA jak i tanich przewoźników. Oferujemy wyszukiwarkę biletów lotniczych, tanie loty, promocje i okazje cenowe na bilety lotnicze, bilety lotnicze lot, bilety lotnicze innych przewoźników. Rezerwujemy hotele w Warszawie, hotele w Polsce a także hotele za granicą. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach, apartamentach, rezerwujemy pokoje w mieszkaniach i apartamentach. Oferujemy wyszukiwarkę hoteli, wyszukiwarkę noclegów. Bilety kolejowe, pośrednictwo wizowe, ubezpieczenia podróży. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze. Zapraszamy.

 

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu  prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Podanie wymienionych w  formularzu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, szczegółowe informacje zostały zawarte w Polityce prywatności.