kompleksowa obsługa podróży

Podróże służbowe

kompleksowa obsługa w zakresie podróży służbowych i prywatnych

Kompleksowa obsługa podróży służbowych

 

W ramach kompleksowej organizacji podróży służbowych, oferujemy:  możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w ponad 220 000 hoteli na całym świecie, także online poprzez autorską platformę rezerwacyjną. Pośredniczymy w sprzedaży biletów lotniczych IATA i low cost. Oferujemy inne bilety podróżne: kolejowe, autokarowe, promowe. W ramach usług dodatkowych oferujemy różnorakie ubezpieczenia podróżne, dysponujemy ofertą wynajmy samochodów w większości zakątków świata, pomagamy w procesie wizowym.  Realizujemy projekty z zakresu MICE, w tym spotkania firmowe, eventy, konferencje, kongresy oraz wyjazdy motywacyjne. Na życzenie Klienta pośredniczymy w organizacji przelotów typu charter lub business jet. Podejmujemy się realizacji niestandardowych zapytań. Więcej informacji dostępnych pod linkiem Polish Travel Quo Vadis podróże służbowe.

 

Wsparcie konsultantów

Klientom, w ramach kompleksowej oferty organizacji podróży służbowych gwarantujemy, poza atrakcyjną, globalną ofertą, wsparcie konsultanckie i techniczne. Posiadamy własny zespół programistów, którzy w oparciu o szczegółowe wytyczne są w stanie dostosować system rezerwacji podróży online do określonych wymogów, w tym dokonać integracji z istniejącymi w firmie systemami wspierającymi zarządzanie podróżami służbowymi.

Ponadto pomagamy w kreacji lub modyfikacji polityki podróży służbowych w oparciu o dane historyczne i bieżące cele firmy, wraz z monitoringiem realizacji założeń i dynamiczną reakcją w przypadku zmiany celów. Proponujemy szczegółowe raportowanie, z naciskiem na generowanie oszczędności czasu i pieniędzy w organizacji podróży służbowych, dostosowane do wymogów komórek controlingowych i zarządczych. W imieniu Klientów negocjujemy stawki korporacyjne w hotelach, a także zapisy umów trójstronnych z liniami lotniczymi. Oferujemy wprowadzenie  oraz obsługę programów partnerskich i lojalnościowych. Gwarantujemy compliance oferowanych usług z polityką podróży danej firmy.

 

Rozwiązania systemowe

W naszej ofercie znajduje się także zintegrowana aplikacja, która pozwala na kompleksową obsługę podróży służbowych dla firm i instytucji. BTM to narzędzie typu „corporate booking tool” składające się z następujących modułów: rezerwacje hotelowe online, rezerwacje biletów lotniczych online, bilety kolejowe i autokarowe, wynajem samochodów, ubezpieczenia podróży, usługi wizowe. Aplikacja odzwierciedla strukturę organizacyjną firm, która uwzględnia poziomy decyzyjności w firmie, jej działy, miejsca powstawania kosztów (cost centers) MPK, politykę podróży oraz typy podróżnych. Dzięki temu w łatwy sposób można określić politykę podróży służbowych w firmie, monitorować i optymalizować koszty wyjazdów służbowych.

 

Dane Kontaktowe

Polish Travel Quo Vadis

Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.

00-138 Warszawa, Ptasia 2

Biuro Obslugi Klienta czynne:

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00

 • Obsługa podróży służbowych

  Telefon: +48 22 3228523

 • Rezerwacja hoteli

  Telefon: +48 22 3228500

 • Bilety Lotnicze

  Telefon: +48 22 3228595

 • Bilety Kolejowe

  Telefon: +48 22 3228589

 • Eventy

  Telefon: +48 22 3228538

 • Wycieczki

  Telefon: +48 22 3228513

 • Klienci Korporacyjni

  Telefon: +48 22 3228523

 • Współpraca z hotelami

  Telefon: +48 22 3228583

 • Dział finansowy

  Telefon: +48 22 3228562

 • Wsparcie techniczne

  Telefon: +48 22 3228571

Konferencje Online - Eventy Hybrydowe! Skontaktuj się z nami

kompleksowa obsługa podróży

 

 

Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, usługi wizowe oraz kompleksową obsługę firm. Oferujemy usługi business travel oraz kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie podróży służbowych. Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, agencją IATA, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA, sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich przewoźników zarówno IATA jak i tanich przewoźników. Oferujemy wyszukiwarkę biletów lotniczych, tanie loty, promocje i okazje cenowe na bilety lotnicze, bilety lotnicze lot, bilety lotnicze innych przewoźników. Rezerwujemy hotele w Warszawie, hotele w Polsce a także hotele za granicą. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach, apartamentach, rezerwujemy pokoje w mieszkaniach i apartamentach. Oferujemy wyszukiwarkę hoteli, wyszukiwarkę noclegów. Bilety kolejowe, pośrednictwo wizowe, ubezpieczenia podróży. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze. Zapraszamy.

 

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu  prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Podanie wymienionych w  formularzu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, szczegółowe informacje zostały zawarte w Polityce prywatności.