Poszukujemy programisty PHP

Zadania:
Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę oraz realizacja zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej wraz z tworzeniem dokumentacji do wykonywanych prac.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość obiektowego PHP oraz baz danych MySQL,
  • znajomość HTML, CSS i JS (jQuery),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • wykształcenie wyższe.
  • udzielanie informacji nt. aktualnych ofert promocyjnych,
  • współpracę z innymi działami firmy.
Dodatkowy atutem będzie:
  • znajomość jednego frameworka obiektowego (np. Symfony2, ZF2, etc.),
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (np. Git, SVN),
  • znajomość Bootstrap,
  • otwartość na naukę nowych technologii i rozwiązań
  • zdolności analityczne,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność,
  • dokładność.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
  • istotny udział w tworzeniu ambitnych projektów o zasięgu ogólnopolskim i ogólnoświatowym,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • pełne wsparcie dla rozwoju zawodowego i osobistego,
  • elastyczne podejście do czasu i miejsca pracy,
  • możliwość prywatnego ubezpieczenia medycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  zawierającej CV ze zdjęciem  oraz list motywacyjny na adres kontakt@ptqv.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polish Travel Quo Vadis Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ptasiej2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poszukujemy pracownika Działu Handlowego.

Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • wsparcie i rozwój sprzedaży usług poprzez telemarketing,
  • aktualizacja bazy Klientów,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w strukturach handlowych (sprzedaż i pozyskiwanie klienta) lub w obsłudze klienta,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego (B2B) produktów Business Travel,
  • chęć i gotowość do rozwijania swoich umiejętności pozyskiwania klientów,
  • zaangażowanie i determinacja w działaniu,
  • ponadprzeciętna inicjatywa i samodzielność,
  • bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • biegłość w obsłudze komputera, internetu.
Oferujemy:
  • dobrą atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia produktowe,
  • wynagrodzenie stałe oraz system premiowy w zależności od wyników sprzedaży.

Back to top