kompleksowa obsługa podróży

Baza hoteli PTQV

Logowanie dla hoteli Dodaj hotel za darmo
hotele, motele, pensjonaty, zajazdy, hostele, apartamenty, pokoje gościnne

Współpraca z hotelami

Na tej stronie można zalogować się do bazy zakwaterowania PTQV jako Administrator Obiektu w celu zarządzania cenami i dostępnością oraz aktualizacji prezentacji i dodawania zdjęć.  Aby dodać nowy obiekt noclegowy należy się zarejestrować jako Administrator Obiektu. Jeżeli jesteś właścicielem lub zarządzasz hotelem, motelem, pensjonatem, zajazdem, hostelem, apartamentem lub pokojem gościnnym i jesteś zainteresowany umieszczeniem swojej oferty w bazie zakwaterowania PTQV zapraszamy do współpracy.
 
Dlaczego warto dodać Twój obiekt noclegowy do bazy zakwaterowania PTQV:
 
Dodanie prezentacji hotelu do bazy jest bezpłatne.
Rozszerzasz sieć dystrybucji oferty w Internecie.
Możesz sprzedawać noclegi online przez system PTQV.
Możesz reklamować Twój obiekt na stronach zarządzanych przez PTQV.
Samodzielnie zarządzasz prezentacją hotelu ofertą, ceną i dostępnością.
Otrzymujesz dostęp online do raportów sprzedaży i statystyk.
 

 

Witamy w extranecie PTQV dla administratorów hoteli i obiektów noclegowych.

Na tej stronie można bezpłatnie dodać Państwa obiekt noclegowy do bazy noclegów PTQV oraz zarządzać prezentacją, cenami i dostępnością. Zapraszamy właścicieli i administratorów hoteli, moteli pensjonatów, zajazdów, domów wakacyjnych, mieszkań, apartamentów, pokoi na wynajem, gospodarstw agroturystycznych do umieszczenia swojego obiektu noclegowego w bazie noclegów PTQV i rozpoczęcia współpracy w zakresie sprzedaży noclegów online.

Dodanie hotelu jest darmowe. Za utrzymanie prezentacji państwa obiektu także nie pobieramy żadnych opłat. Po dodaniu Państwa obiektu noclegowego do bazy noclegów PTQV możliwa jest współpraca w zakresie sprzedaży noclegów online lub tylko promocja Państwa obiektu w sieci internet. Państwa hotel będzie widoczny na naszych stronach Hotele.eu OdkryjPolske.pl VisitPoland.com PolishTravel.com.pl oraz w ofertach partnerów PTQV. Zapraszamy do współpracy.

 

 

Dane Kontaktowe

Polish Travel Quo Vadis

Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.

00-138 Warszawa, Ptasia 2

Biuro Obslugi Klienta czynne:

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00

 • Biuro Zarządu

  Telefon: +48 22 3228585

 • Rezerwacja hoteli

  Telefon: +48 22 3228500

 • Bilety Lotnicze

  Telefon: +48 22 3228595

 • Bilety Kolejowe

  Telefon: +48 22 3228589

 • Eventy

  Telefon: +48 22 3228537

 • Wycieczki

  Telefon: +48 22 3228513

 • Klienci Korporacyjni

  Telefon: +48 22 3228523

 • Współpraca z hotelami

  Telefon: +48 22 3228583

 • Dział finansowy

  Telefon: +48 22 3228562

 • Wsparcie techniczne

  Telefon: +48 22 3228571

Szukasz biura turystyki biznesowej? Skontaktuj się z nami

kompleksowa obsługa podróży

 

 

Biuro podróży Polish Travel Quo Vadis w Warszawie oferuje rezerwacje hoteli, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, wynajem samochodów, usługi wizowe oraz kompleksową obsługę firm. Oferujemy usługi business travel oraz kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie podróży służbowych. Jesteśmy biurem podróży z siedzibą w centrum Warszawy, agencją IATA, posiadamy licencję akredytowanego agenta IATA, sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich przewoźników zarówno IATA jak i tanich przewoźników. Oferujemy wyszukiwarkę biletów lotniczych, tanie loty, promocje i okazje cenowe na bilety lotnicze, bilety lotnicze lot, bilety lotnicze innych przewoźników. Rezerwujemy hotele w Warszawie, hotele w Polsce a także hotele za granicą. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach, apartamentach, rezerwujemy pokoje w mieszkaniach i apartamentach. Oferujemy wyszukiwarkę hoteli, wyszukiwarkę noclegów. Bilety kolejowe, pośrednictwo wizowe, ubezpieczenia podróży. Organizujemy imprezy typu MICE – meetings, incentives, conferencess, events. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy dla firm, spotkania firmowe, szkolenia, wyjazdy na targi i konferencje, organizujemy wyjazdy na misje gospodarcze. Zapraszamy.

 

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu  prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Podanie wymienionych w  formularzu danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, szczegółowe informacje zostały zawarte w Polityce prywatności.